POPO BÜYÜTME

BREZİLYA POPOSU BBL (POPO YAĞ ENJEKSİYONU) 

Son yılların en popüler estetik uygulamalarından biri olan popo şekillendirme ve büyütme ameliyatları, Türkiye ve Dünya’da kadınlar tarafından en sık tercih edilen operasyonlar arasındadır.

Bu operasyon sonucunda istenilen daha dolgun, kıvrımlı ve çekici bir popo elde edilmiş olur.

Popo yağ enjeksiyonu diğer adıyla Brazilian but lift (BBL) ameliyatı formu bozulmuş, normalden daha küçük veya sarkma görünümü oluşmuş durumlarda  uygulanan popo şekillendirme ameliyatıdır.

 

Popo Protez Ameliyatında hangi teknik kullanılır?

Popo protez ameliyatlarında kuyruk sokumundan yaklaşım 5 cm lik kesiler ile girilerek popoda bulunan kasların içine yerleştirilen protezler poponun üst kısmına dolgunluk ve çekici bir görünüm kazandırmış olur.

Protezler dışarıdan bakıldığında veya dokunulduğunda hissedilmezler. Kuyruk sokumundan girilerek yapıldığı için hasta çıplakken dahi görünür bir izi olmayacaktır.

Operasyon sonrasında hastanın birkaç gün süre ile yüzü koyun yatması, operasyon sahasının hijyenine dikkat etmesi, oturup kalkarken dikkatli olması ve ameliyat sonrası kendisine verilecek olan özel popo yastığı ile birlikte korsesini düzenli kullanması  gerekmektedir.

Popo Büyütme  Ameliyatında süreç nasıl olur ?

Popo Büyütme  ameliyatı için Türkiye’ye geldiğinizde özel bir araç ile havalimanından karşılanacaksınız. Ameliyat randevunuza ve geldiğiniz saate göre otelinize veya hastaneye transferiniz sağlanacaktır.

Hastaneye yatışınız yapıldığı gün öncelikle doktor ile muayeneniz sağlanıp, yağın alınacağı bölgelere karar verilip çizimleriniz yapılır. Operasyon detayları ve yeni oluşacak popo şekli hakkında doktor tarafından tüm sorularınız cevaplandırılacaktır. Yapılacak olan kan tahlilleri ve tetkiklerin sonrasında anestezi doktorunun muayenesi ardından operasyona engel bir durum yok ise yaklaşık 2 saat sürecek olan genel anestezi altında yapılan operasyona başlanacaktır.

Popo ameliyatının yapıldığı gün 1 gece hastanede misafirimiz olacaksınız. Ertesi gün doktor kontrolünüzün ardından, kullanacağınız ilaçlarınızı ve özel popo yastığını size vererek nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Taburcu işlemlerimizi gerçekleştirip transfer aracımız ile otelinize bırakacağız.

Popo büyütme ameliyatı için 1 hafta süre ile İstanbul’da kalmanız yeterli olacaktır. Ameliyattan sonra 5. Gün kontrolünüz olacak pansumanlarınız yapılacaktır. Ülkenize sizi tekrar uğurlarken hava limanına transferiniz Beverly Hills Turkey tarafından sağlanacaktır.

Popo büyütme ameliyatından sonra iz kalır mı?
Vaser iposuction ile yapılan bu operasyonlarda yaklaşık 1 cm den küçük kesiler açılarak yapıldığı için iz kalmamaktadır.

Popo büyütme  ameliyatı başka bir estetik ameliyat ile birlikte yapılabilir mi?
Elbette. Eğer hastanın sağlık durumu açısından bir problem yok ise farklı ameliyatlar ile kombine edilmesinde  sakınca yoktur.

Popo büyütme ameliyatından sonra ağrı olur mu? 
Yoğun bir ağrı olmamakla birlikte ameliyatın ilk günlerinde spor aktivitelerinden sonra vücutta oluşan kas ağrılarına benzer hafif ağrılar olabilir. Hissedilebilecek olan ağrılar kuvvetli ağrı kesiciler ile tölore edilip günlük hayata konforlu bir geçiş sağlanacaktır.

Popo büyütme  ameliyatından sonra korse kullanımı nasıl olur ? 
Popo yağ enjeksiyonu ameliyatı sonrasında ilk 4-6 hafta size verilecek olan korsenizi ve popo yastığınızı kullanmanız gerekiyor. Bu süreç tamamlandığında doktorunuzun bilgisi dahilinde korse kullanımınızı bırakabilirsiniz..

Popo büyütme  ameliyatından sonra ne zaman spor yapabilirim ? 
Ameliyat sonrasında ilk 2 hafta spor yapılması önerilmez. Sonrasında ağır sporlardan kaçınılmak koşulu ile spora başlanabilir. 

Popo büyütme  ameliyatından sonra ne zaman yüzebilirim ? 
Ameliyatınızdan 1 ay sonra yüzebilirsiniz.  

Popo büyütme  ameliyatından sonra ne zaman banyo yapabilirim? 
Ameliyatınızdan sonraki ilk kontrol gününüz olan 5. Gün itibari ile doktorunuzun önerisi ile banyo yapabilirsiniz

Popo büyütme  ameliyatının fiyatı ne kadar?
Popo büyütme ve şekillendirme  ameliyatlarında fiyatlar operasyon sırasında kaç bölgeden yağ alınacağına ve ameliyatın tekniğine  bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

VÜCUT ESTETİĞİ

 CALL NOW !
 WHATSAPP
instagram
 CALL NOW !
 WHATSAPP