DİŞ İMPLANT

Hastalar genellikle bir veya daha fazla diş kaybından muzdariptir, bu da anestezik veya fonksiyonel soruna neden olur, bu da yiyecekleri uygun şekilde çiğnememe ile temsil edilen, tüm fonksiyonları eski haline getirmek için ağzı rehabilite etmek için tedavi gerektirir ve diş implantları bu soruna en iyi çözümdür Diş nedir? implantlar titanyum bir vidadır Çene kemiğine yerleştirilen eksik dişin yerini alır ve kalıcı bir tedavi olarak kabul edilir ve iyi bir ağız bakımı gerektirir. Diş implantlarının özellikleri, bitişik şekillendirici dişlere ihtiyaç duyan ve dolayısıyla onları zayıflatan diş köprülerinin aksine. Diş etlerinin çevrelerindeki konumu doğal olarak köprüden daha iyi sürer çünkü oklüzal kuvvetler dişler üzerinde mükemmel bir şekilde dağılmıştır.

Diş implantı çeşitleri

Kemiğin içine implante

İmplantın kemiğin içine yerleştirildiği en yaygın türdür ve hastanın ağız sağlığına dikkat etmesi gerekir ve diş etlerinde enfeksiyon yoktur.

Kemiğe implant

İmplantlar kemiğin içinde yer almaz ancak çene kemiği üzerinde ve diş etlerinin altında metal bir çerçeve kullanılır ve bu tip kemik miktarı geleneksel implantasyon için yeterli değilse bu tip kullanılır.

DİŞ ESTETİĞİ

 CALL NOW !
 WHATSAPP
instagram
 CALL NOW !
 WHATSAPP